ניקיון דירות ובתים

האם סיימתם לשפץ את הבית ואתם זקוקים לחברת ניקיון מקצועית ואמינה? למה כדאי להזמין חברת ניקיון בתים לאחר סיום השיפוץ בבית הפרטי? מה כלול בחבילת ניקיון בתים לאחר שיפוץ ומתי החברה תבצע את העבודה בביתכם? הכנו עבורכם מדריך מקצועי לניקיון הבית לאחר סיום עבודות השיפוצים. 

הבית אחרי שיפוץ לא מתאים למגורים

בשעה טובה ומוצלחת קבלן השיפוצים סיים את העבודות בבית שלכם ולבטח התרגשתם מהמראה החדש ומהתוצאות המרשימות, יחד עם זאת לבטח שמתם לב שהקבלן השאיר אחריו לא מעט פסולת בנייה וכל הבית מלא בענני אבק, בכתמי צבע וטיח ובשאריות של חומרים על המשטחים השונים. למרות שהשקעתם לא מעט כסף בשיפוץ הבית הוא עדיין אינו מתאים למגורים ועליכם לדאוג לניקיון יסודי.

באפשרותכם לנקות את הבית לבד או בעזרת עוזרת בית, אך אם תנסו לנקות כתמי צבע, מלט וטיח מהרצפה ומהמשטחים האחרים תגלו כי המשימה קשה מאוד וללא ציוד מקצועי וחומרי ניקיון חזקים במיוחד לא תוכלו לנקות ולהבריק את הבית בשיטת עשה זאת בעצמך. 

לכן, האפשרות הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם היא להזמין חברת ניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ, החברה מציעה פתרונות מתקדמים לניקוי הבית והיא מבצעת את העבודה על ידי צוות מנוסה ויעיל של עובדי ניקיון מיומנים ובעזרת מכשור חדשני וחומרים איכותיים.

ניקיון בית אחרי שיפוץ

אחריות הקבלן לפנות את פסולת הבנייה

כאשר אתם חותמים על חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים עליכם לוודא כי החוזה כולל סעיף המחייב את הקבלן לפנות את הפסולת ולבצע ניקיון יסודי בבית. ברוב המקרים קבלן השיפוצים יציב מכולה ברחוב ויפנה את פסולת הבנייה, אך עדיין תמצאו בבית לא מעט שאריות של חומרים וכמובן כתמים שקשה להסיר מהרצפה ומהפנלים.

חשוב לציין כי חברת ניקיון בתים אינה אחראית על פינוי פסולת הבנייה, לכן סוף מעשה במחשבה תחילה ועליכם לוודא שהקבלן מבצע את הפינוי של הפסולת. חברת הניקיון תבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר, כל עוד בחרתם חברת ניקיון מקצועית, אמינה ואיכותית. לכן, כדאי לבחור חברת ניקיון מומלצת טרם סיום עבודות השיפוץ ולא להמתין לדקה ה-90. אפשר לבקש המלצות על חברת ניקיון דירות לאחר שיפוץ מחברים, שכנים או קרובי משפחה, וכדאי לחפש חברות מומלצות לניקיון בתים גם באינטרנט ולקרוא חוות דעת עליהן.

חבילת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

מומלץ לבקש מחברת הניקיון הצעת מחיר מסודרת ומפורטת בכתב, עליכם לזכור כי יש הרבה מאוד חאפרים בתחום הניקיון ובחירה לא נכונה עלולה לגרום למפח נפש, לנזקי רכוש בגלל שימוש בחומרים לא מתאימים, לעיכוב באכלוס הבית מחדש ולהוצאה כספית מיותרת. כאשר מחפשים חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ אין ללכת שבי אחרי הצעת מחיר זולה מדי ועדיף לבחור חברה אמינה ובעלת ותק בתחום הניקיון.

חשוב להתייעץ עם נציג חברת ניקיון בתים כדי לבנות חבילת ניקיון מותאמת אישית עם מחיר ידוע מראש, לו”ז, אחריות ופירוט העבודה, ומומלץ להוסיף לחבילה גם פוליש לרצפה.

חבילת ניקיון בתים בהתאמה אישית

ניקיון דירות בעזרת חברת ניקיון פיניש קלין

ניקיון דירה אחרי שיפוץ או ניקיון של דירות בכל מצב ניתן להשיג רק מצוות מנקים מקצועי ומומלץ המגיע בדרך כלל רק דרך חברת ניקיון מקצועית ואיכותית, כמו למשל חברת פיניש קלין המציעה שירותי ניקיון אחרי שיפוץ לדירות ובתים בכל רחבי הארץ באיכות גבוה מאוד ובמחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. ניקיון דירות ובתים לא עושים לבד, רצוי ואף מומלץ להזמין את שירותיה המקצועיים של חברת פיניש קלין.

דילוג לתוכן