פוליש לרצפה מסוג גרניט פורצלן

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

מעוניינים להבריק את הרצפה בבית או בעסק? האם גם לכם יש רצפה מאריחי גרניט פורצלן ואמרו לכם שהפוליש עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לרצפה בביתכם? ובכן, יש שיטות פוליש שונות, כאשר לרצפות גרניט פורצלן מומלץ בדרך כלל לבצע פוליש וקס. 

פוליש וקס מבצעים באמצעות מכונה מתקדמת ללא ראש עם סקוטש ייעודי מצמר פלדה. בפוליש וקס לא מחדירים את חומרי ההברקה באמצעות ליטוש הרצפה אלא מיישמים את החומרים על פני האריחים. 

למי מתאים פוליש וקס?

כאשר מחפשים פוליש לרצפה יש להתאים את סוג הפוליש למאפייני וסוג אריחי הריצוף. בבתים רבים בישראל יש רצפת גרניט פורצלן, לכן כדאי לדעת כי פוליש וקס נחשב לשיטה המומלצת והעדיפה לאריחים אלו. שיטות פוליש אחרות עלולות לגרום לשריטות ולנזק בלתי הפיך לאריחי גרניט פורצלן, לכן חשוב לבחור היטב את החברה ממנה מזמינים את השירות וכדאי לוודא שהחברה מבצעת בדיקה מקדמית באזור בלתי נראה כדי לוודא כי החומרים לא פוגעים ברצפה.

באופן כללי, פוליש וקס מתאים לרוב סוגי המרצפות שיש בישראל, לרבות רצפת גרניט פורצלן. בשיטה זו מיישמים באמצעות מכונת פוליש לרצפה שכבה של חומר מיוחד המכיל וקס (שעווה). לחומר המכיל וקס יש תפקיד להגן על הרצפה ולהעניק לה מראה חלק, מבריק ויוקרתי. 

אם הרצפה אינה ישרה ואם אריחי הריצוף שבורים וסדוקים, יתכן והקבלן לעבודות פוליש ימליץ על ליטוש מרצפות לפני הברקתם. חשוב לציין כי פוליש וקס לרצפה נחשב פחות עמיד בהשוואה לשיטות פוליש אחרות, עם זאת מחירו זול יותר בהשוואה לסוגי פוליש אחרים. פוליש וקס לא מגן על האריחים משריטות הנגרמות בגלל גרירת רהיטים, וכדאי להתייחס לכך בהתאם כאשר בוחרים את שיטת הפוליש.

השיטה הזולה להברקת הרצפה בבית ובעסק

אריחי גרניט פורצלן פוליש נחשבים לנפוצים ביותר בישראל בגלל המראה העדין, היוקרתי והייחודי שלהם. לרצפה מסוג גרניט פורצלן יש להתאים חומרי הברקה וניקיון כדי לא לפגוע בשכבה העליונה והאטומה של האריחים ובמרקם העדין יחסית בחלק העליון של הרצפה. אם הרצפה ישנה ולא ישרה קבלן הפוליש יציע לכם לבצע קרצוף של השכבה העליונה כדי להסיר את הכתמים וליישר את הרצפה בכל הבית, הקרצוף מחדש את הרצפה ומסיר כתמים קשים.  

כדי לקבל את המראה המבריק ניתן ליישם שכבת וקס על הרצפה, יש אפשרות להזמין פוליש מבריק או מט, בהתאם להעדפות האישיות שלכם. יש ליישם את הווקס על הרצפה באופן אחיד, לכן הפעולה מתבצעת במספר שלבים ורק אנשי מקצוע מנוסים יכולים להשיג תוצאות מושלמות ולהבטיח לכם שרצפת הגרניט פורצלן בביתכם תהיה נקיה ומבריקה בסוף העבודה.

More to explorer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן